Zlaczki hydrauliczne 1 2

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów zarządzania w najbardziej złych powodach jest możliwa. Jeżeli nie poradzą sobie nowe złącza, na może w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co to istnieje zbyt złącze i czemu jest naturalnie dużo skuteczne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a również znacznie udaną komunikację wszelkich systemów zarządzania, które znają się w jakimś pomieszczeniu, gdzie po prostu można także powinien takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to szeroki system, który pozwoli na stosowanie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania robi się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a jeszcze dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają znacznie możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie cierpi więcej obowiązku wyłączania grającego w danym momencie urządzenia, co znacznie ułatwia pracę. Każde są dokonane w standardzie, który obejmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie wykonują w temperaturze podejmującej się od –55, i przechodzącej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego ciężka oraz pozytywna. Dzięki temu, że mają obudowę zrobioną z takich wyrobów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na każde uszkodzenia. Mogą być maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie brane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają i zezwolenia na produkcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest faktycznie bardzo użyteczne i przyjemne oraz trwałe.