Starania o dziecko po ciazy pozamacicznej

W punkcie, kiedy staramy się z znajomym przyjacielem o dziecko, każdy dzień jest ciężkim polowaniem na radosną nowinę. Najchętniej od razu po stosunku pobiegłybyśmy do apteki po test ciążowy i zrobiły go, by jak łatwo powiadomić grupę i mężczyzn o rychłym powiększeniu się rodziny. Jednak często zdarza się, że mimo dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, iż nie jesteśmy w ciąży. Nie łammy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Przede każdym, należy zrozumieć, na dowolne zasadzie działają testy ciążowe proste w aptece. Ich granie jest bowiem bardzo popularne. Liczy na wykryciu hormony HCG (tworzonego w wypadku trafienia w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są niezwykle ubogie w obsłudze i zarazem bardzo wrażliwe, dlatego należy je łączyć razem w zaleceniami na dołączonej ulotce.

http://igv.pl/7b3-flexa-plus-new-4Flexa Plus New. Een medicijn voor gewrichtsaandoeningen

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może płynąć z niewielu czynników:

przeterminowanie – tak samo jak jakichkolwiek nowych produktów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych więcej nie należy stosować po upływie terminu ważności. Wtedy ponieważ jego role potrafią stanowić zaburzone, a rezultat będzie niewiarygodny, zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – wpływ na koniec testu ciążowego nie ale jego prawidłowe działanie oraz odczekany godzina od czasu ewentualnego zapłodnienia. Znaczące są i choroby kobiety, przyjmowane przez nią środki i wiek. Tak więc, osoby z chorobą nerek, przekwitające i używające leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w sprawie powinny raczej zgłosić się do specjalistę, bowiem w ich przypadku test może wykazywać ciążę, do jakiej właśnie rzeczywiście nie doszło, mikroporonienie – czasem zdarza się, że test ciążowy wykrył ciążę, tylko kilka dni później, po ponownym jego stworzeniu, wyszedł ujemny. Potrafi zatem znaczyć, że doszło do zapłodnienia, jednak początek nie zagnieździł się w macicy. W takim przypadku koniecznie zgłoś się do lekarza, ponieważ najprawdopodobniej jesteś w ciąży pozamacicznej, pośpiech – to najzwyklejsza przyczyna braków w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich testom będzie mocna odnaleźć ciążę teraz w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uzmysłowić sobie dobry ważny szczegół: HCG jest najwcześniej wykrywalne w krwi, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, by zawierać istotniejszą pewność.

Obecnie testy ciążowe są tak zrobione, że znajdują w 99,9% przypadkach ciążę. Jednak należy wspominać o tym, iż w żadnym wypadku nie są nieomylne również dla większej swobody należy udać się do specjalistę i sprawić dodatkowe badania. Choć w razie pomyłek, najczęściej sprowadza się, iż test wykrył ciążę której nie ma, nie a na odwrót. Dlatego kobiety, które nie chcą wypaść w ciążę, mogą poczuć się uspokojone negatywnym skutkiem testu.