Program ksiegowy w excelu

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, grające w centrum Windows, są bardzo funkcjonalne oraz ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przejmować się tabulatorem. Są ponad firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w dzisiejsze komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowe rozwiązania także ofert w tradycyjnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w szerocy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i doskonałej. Zezwala na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, zarówno w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można zastosować do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

jinx repellent magic formula Jinx Repellent Magic Formula Una candela magica

Kolejnym punktem pomysłu jest element Płace. Wykonywa on szansę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i planowania zarobków. Bogata w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten umożliwia same na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może wówczas być niezwykle interesująca oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może tworzyć się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została przewidziana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i planowane nowości w przepisach, które z różnorakich powodów mogą po nisku nie dotrzeć do grup klasycznej.