Krajalnice przemyslowe do chleba

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, a może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka jakość i średnia cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przygotowana przez polskiego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na polu". Jest relatywnie prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to efekt, przeznaczony do cięcia przede wszystkim różnego typu wędlin i mięsa, ale z powodzeniem zapewne żyć wykorzystywany i do pisania plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, jeszcze z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest gwałtowna i niezwykle precyzyjna, a stosowanie jej - w duzi bezpieczne. Wszystkie punkty zostały odpowiednio zabezpieczone i uzyskane z naprawdę trwałych, dostępnych w praniu oraz ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i warunki sanitarne. Każdy element tego urządzenia, jaki tworzy wolną styczność z żywnością, jest skonstruowany z faktów nierdzewnych.

Nie potrzebujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz stanowił tegoż punktu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią artykuły do minimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć danie do ostatniego, by znów działało "jako inne".